INFOLINIA +48 698 694 905

Logo Audyt WCAG 2.1
Dostępność cyfrowa,Działania społeczne

Światowy Dzień Wiedzy o Dostępności na konferencji Automatica11y 2024

logo wydarzenia Automatically

16 maja to szczególny dzień – obchodzimy wówczas Światowy Dzień Wiedzy o Dostępności (ang. Global Accessibility Awareness Day – GAAD). Jest to święto dedykowane szczególnie dostępności cyfrowej, dlatego też zamierzamy celebrować je w sposób wyjątkowy.

Nasza delegacja zaprezentuje się na wydarzeniu branżowym AUTOMATICA11Y 2024, poświęconemu propagowaniu dostępności cyfrowej. Tegoroczna edycja skupia się na wykorzystaniu narzędzi automatycznych, w tym sztucznej inteligencji w służbie dostępności cyfrowej. Jako, że sprytne użycie automatyzacji, sztuczna inteligencja i dostępność cyfrowa to nasz konik, nie mogło nas tam zabraknąć!

Nasze wystąpienie

Na prezentacji o 17:05 pod tytułem: „Polska branża e-commerce u progu RAEwolucji w dostępności cyfrowej. Proste sposoby na automatyzację Dostępnej Komunikacji Sprzedażowej w oparciu o narzędzia AI i nie tylko” poruszymy temat dostępności cyfrowej polskich sklepów internetowych. Prawie jedna trzecia potencjalnych klientów ma trudności w ich obsłudze, ponieważ są często tworzone przez młodych… Dla młodych. Galopujące starzenie się społeczeństwa tylko ten problem pogłębia.

O czym opowiemy

Czy silver economy może być żyłą złota dla branży e-commerce? Jak zbudować i utrzymać relacje sprzedażowe z dotychczas wykluczonymi grupami klientów, oraz pozyskać tych nowych, dotąd niezauważanych?

Pokażemy, jak bez wielkich nakładów już teraz zadbać o dostępność cyfrową komunikacji z klientem przy użyciu ogólnodostępnych narzędzi i wyprzedzić wdrożenie standardu WCAG2.2 w Polsce.

Zaciekawił Cię ten temat?
Wydarzenie rozpoczyna się o 12:30 w siedzibie Polsko-japońskiej Akademii Technik Komputerowych, przy ul. Koszykowej 86 w Warszawie. Szczegółowy program i harmonogram wystąpień na stronie organizatora.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół WCAG-AUDYT 😊

Ostatnie posty

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!