INFOLINIA +48 698 694 905

Logo Audyt WCAG 2.1
Dostępność cyfrowa

Program Partnerski: rozwiązanie dla pracowników urzędu oraz instytucji publicznych

Na dole dwie uściśnięte dłonie; w tle budynek.
Żródło: Freepik.com

Nasze usługi są skierowane głównie do urzędów i instytucji publicznych, ponieważ to te właśnie jednostki obowiązkowo muszą wypełniać standardy dostępności cyfrowej i architektonicznej. Pracujesz w takiej instytucji? Dobrze trafiłeś!

Prowadzimy program partnerski skierowany do urzędników, pracowników i zleceniobiorców instytucji publicznych. Oferujemy Ci szereg korzyści, w tym możliwość zarabiania dodatkowych środków finansowych za podnoszenie standardu dostępności cyfrowej w Twojej instytucji.

Jak to działa?

Zarabiaj na Poleceniach – to proste! Dołączając do naszego programu partnerskiego, Za każde polecenie, które przyniesie efekt w postaci zawarcia umowy z klientem instytucjonalnym, otrzymasz atrakcyjną prowizję w wysokości 12% kwoty zamówienia netto.

Zarabiaj na Poleceniach – to proste! Dołączając do naszego programu poleceniu naszej firmy swojemu przełożonemu możesz tylko zyskać.

20%

Jestem informatykiem w kilku jednostkach budżetowych w sąsiadujących gminach. Włodarze często nie mają świadomości, że dostępność cyfrowa jest kolejną rzeczą wymaganą od urzędów. Instytucjom z którymi współpracuję polecam korzystanie z usług WCAG-audyt nie tylko dlatego, że są rzetelni i terminowi, ale też dlatego, że mi się to opłaca. Za polecenie w 2023 roku zarobiłem na czysto 1344 złote. Zgłosiłem się jako osoba kontaktowa chętna korzystać programu partnerskiego. Wielu moich znajomych pracuje w rozmaitych instytucjach i szuka sprawdzonych dostawców usług. Dzięki współpracy z WCAG-audyt urzędy mają dostępne cyfrowo strony, a ja dodatkowe pieniądze na koncie. Współpraca jest rzetelna, terminowa i z poszanowaniem prywatności, dlatego polecam ją dalej moim znajomym.

Przemysław, 34 l.

Zarabiaj na Poleceniach – to proste! Dołączając do naszego programu poleceniu naszej firmy swojemu przełożonemu możesz tylko zyskać.

20%

Łatwe i przejrzyste Rozliczanie

Na poleceniu naszej firmy możesz tylko zyskać.
Po zawarciu umowy prowizja spływa bezpośrednio na Twoje konto w chwili opłacenia faktury. Jako nasz partner otrzymasz także specjalną zniżkę na nasze szkolenia online.

Dzięki temu podniesiesz swoje kompetencje i uzyskasz certyfikat, który będzie przydatny nie tylko przy zmianie pracy, ale także przy ubieganiu się o awans zawodowy

na – to proste! Dołączając do naszego programu
20%

Pełnię rolę koordynatorki ds. dostępności w kilku firmach. Kontakt z WCAG-audyt nawiązałam korzystając z darmowego badania strony. Zrealizowaliśmy wspólnie audyt z dostosowaniem strony oraz BIP i aktualizacją deklaracji dostępności. Polecam serdecznie kontakt z Panią Eryką. Uzyskałam informację co powinniśmy poprawić, zrealizowaliśmy zadanie, a prywatnie otrzymałam konkretną kwotę na swoje konto.

Magdalena, 47 l.

Zarabiaj na Poleceniach – to proste! Dołączając do naszego programu poleceniu naszej firmy swojemu przełożonemu możesz tylko zyskać.

20%

Zacznij Zarabiać Dodatkowe Pieniądze Już Dziś!

Zajmujemy się profesjonalnie doprowadzeniem firm i urzędów do pełnej dostępności cyfrowej. Audytujemy strony internetowe, BIP-y i aplikacje mobilne, wystawiamy deklaracje dostępności, organizujemy szkolenia dla pracowników wstawiających treści na strony iaplikacje.
Możemy także dostosować stronę do spełnienia wymogów WCAG2.1.
 
Skontaktuj się z nami i sprawdźmy razem, czy Twój urząd lub instytucja powinny skorzystać z naszych usług. Dostępność cyfrowa to wymóg Ministerstwa Cyfryzacji. Poleć naszą firmę, a my zajmiemy się resztą.
 

Napisz na kontakt@wcag-audyt.pl lub zadzwoń na infolinię +48 698 694 905.

Zespół Wcag-audyt.pl