INFOLINIA +48 698 694 905

Logo Audyt WCAG 2.1
Dostępność cyfrowa

Program partnerski dla pracowników instytucji publicznych. Jesteś urzędnikiem? Odbierz prowizję

Dwie uściśnięte dłonie - jedna osoby w garniturze, druga osoby w koszuli. W tle budynek, prawdopodobnie biurowiec.
Żródło: Freepik.com

Nasze usługi są skierowane głównie do urzędów i instytucji publicznych, ponieważ to te właśnie jednostki obowiązkowo muszą wypełniać standardy dostępności cyfrowej i architektonicznej. Pracujesz w takiej instytucji? Dobrze trafiłeś!

Dobrze wiemy, że urzędnicze pensje nie należą do najwyższych. Rozpoczynamy program partnerski skierowany do urzędników oraz pracowników instytucji publicznych. Oferujemy Ci szereg korzyści, w tym możliwość zarabiania dodatkowych środków finansowych za podnoszenie standardu dostępności cyfrowej w Twojej instytucji.

Jak to działa?

Zarabiaj na Poleceniach – to proste! Dołączając do naszego programu partnerskiego, za każde polecenie, które przyniesie efekt w postaci zawarcia umowy z Twoim zakładem pracy w postaci urzędu, podmiotu publicznego, fundacji bądź stowarzyszenia, otrzymasz atrakcyjną prowizję w wysokości 12% kwoty zamówienia netto.

Zarabiaj na Poleceniach – to proste! Dołączając do naszego programu poleceniu naszej firmy swojemu przełożonemu możesz tylko zyskać.

20%

Łatwe i przejrzyste Rozliczanie

Na poleceniu naszej firmy swojemu przełożonemu możesz tylko zyskać. Po zawarciu umowy prowizja spływa bezpośrednio na Twoje konto w chwili opłacenia faktury przez Twój zakład pracy. Jako nasz partner otrzymasz także specjalną zniżkę na nasze szkolenia online.

Dzięki podniesiesz swoje kompetencje i uzyskasz certyfikat, który będzie przydatny nie tylko przy zmianie pracy, ale także przy ubieganiu się o awans zawodowy!

Zarabiaj na Poleceniach – to proste! Dołączając do naszego programu poleceniu naszej firmy swojemu przełożonemu możesz tylko zyskać.

20%

Zacznij Zarabiać Dodatkowe Pieniądze Już Dziś!

Nie czekaj! Dołącz do naszego programu partnerskiego i otrzymaj zastrzyk gotówki do comiesięcznej wypłaty dzięki poleceniom naszych usług. W naszej firmie audytujemy strony internetowe, BIP-y i aplikacje mobilne urzędów, wystawiamy deklaracje dostępności, organizujemy szkolenia dla pracowników wstawiających treści na strony i aplikacje.
 
Skontaktuj się z nami i sprawdźmy razem, czy Twój urząd lub instytucja powinny skorzystać z naszych usług. Spełnienie wytycznych dostępności cyfrowej na stronie internetowej jest prawnie wymagane przez Ministerstwo Cyfryzacji. Zainteresuj tematem swoich przełożonych i zarób konkretne pieniądze.
 
Napisz na kontakt@wcag-audyt.pl lub zadzwoń na infolinię +48 698 694 905
 
Zespół WCAG-AUDYT

Zarabiaj na Poleceniach – to proste! Dołączając do naszego programu Na poleceniu naszej firmy swojemu przełożonemu możesz tylko zyskać.
Po zawarciu umowy prowizja spływa bezpośrednio na Twoje konto w chwili
opłacenia faktury przez Twój zakład pracy. Jako nasz partner otrzymasz
także specjalną zniżkę na nasze szkolenia online. Dzięki temu
podniesiesz swoje kompetencje i uzyskasz certyfikat, który będzie
przydatny nie tylko przy zmianie pracy, ale także przy ubieganiu się o
awans zawodowy!tnerskiego, Za każde polecenie, które przyniesie efekt w postaci zawarcia umowy z Twoim zakładem pracy w postaci urzędu, podmiotu
publicznego, fundacji bądź stowarzyszenia, otrzymasz atrakcyjną prowizję w wysokości 20% kwoty zamówienia netto.