Nasze usługi
Inwestycja w dostępność to nie tylko dostęp dla wszystkich i zgodność z przepisami, ale również: poprawa SEO, wsparcie nowych technologii czy lepszy wizerunek firmy.
Działamy w obszarze dostępności od lat, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz usługi, które będą odpowiedzią na Twoje potrzeby.
Monitoring, wdrażanie i utrzymanie standardu dostępności cyfrowej.
Twoja strona ma błędy? Jest niedostępna? Zajmiemy się tym.
Chętnie dzielimy się wiedzą. Szkolenia WCAG 2.1, szkolenia z dostępności cyfrowej. Mamy to.
Weryfikacja dostępności stron i aplikacji mobilnych to trzon naszej działalności.
Wiele podmiotów zobowiązanych jest posiadać prawidłową deklarację dostępności. Sprawdź swoją!
Chcesz zbudować nową stronę lub aplikację dostępną cyfrowo? Powiedz to nam.
Chcesz uniknąć kar? Błędów? Przejmując rolę Koordynatora ds. dostępności bierzemy na siebie całą pracę związaną z usługami dostępności.
Skontaktuj się z naszym ekspertem ds. dostępności, aby umówić się na konsultację i poprawić dostępność Twojej strony internetowej.
Z chęcią odpowiem na pytania związane z dostępnością.
Jacek Mańczuk / Tester Dostępności
Masz wątpliwości czy warto dostosować stronę do standardu WCAG 2.1? Zobacz nasze odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.
WCAG 2.1 to (Wytyczne Dostępności Treści Internetowych 2.1). Jest to międzynarodowy standard opracowany przez World Wide Web Consortium (W3C), który określa zasady i wytyczne dotyczące dostępności stron internetowych, aby były one bardziej dostępne dla osób z niepełnosprawnościami.
Dostępność WCAG 2.1 na stronie internetowej jest ważna, ponieważ pozwala na korzystanie z niej osobom z różnymi niepełnosprawnościami, takimi jak osoby niewidome, niedowidzące, głuchonieme, czy osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi. Dostępność na stronie internetowej oznacza, że treści, funkcje i interakcje są projektowane i implementowane w sposób, który umożliwia ich zrozumienie i korzystanie przez szeroki zakres użytkowników.
Przykładowe wytyczne dostępności WCAG 2.1 na stronie internetowej obejmują m.in. zapewnienie odpowiedniej kontrastowości kolorów tekstu i tła, dostarczenie alternatywnych opisów dla obrazów i innych nie-tekstowych treści, zapewnienie, że strona jest sterowalna za pomocą klawiatury, a nie tylko myszy, oraz umożliwienie dostępu do informacji i funkcji za pomocą technologii wspomagających, takich jak czytniki ekranowe.