INFOLINIA +48 698 694 905

Logo Audyt WCAG 2.1
Szkolenia

Ruszyły Zapisy na Szkolenie Online o Dostępności! Skorzystaj z niższej ceny teraz

Laptop z wideokonferencją; w okolicy notes z długopisem, filiżanka, książki i roślina.
Żródło: Freepik.com

Wystartowaliśmy z zapisami na nasze premierowe szkolenie online poświęcone tematyce dostępności cyfrowej! To doskonała okazja dla wszystkich zainteresowanych doskonaleniem swoich umiejętności w zakresie tworzenia treści dostępnych dla każdego, kto nie ma możliwości odbycia szkolenia stacjonarnie.

Przygotowaliśmy wyjątkową okazję, bo aż 50% mniej od ceny standardowej dla wszystkich, którzy zdecydują się zapisać wcześniej!*

Dlaczego Warto Wziąć Udział w Naszym Szkoleniu?

Nasze szkolenie online o tworzeniu dostępnych treścito nie tylko okazja do zdobycia nowej wiedzy i kariery zawodowej. Dzięki naszemu kursowi: 

 • Zdobędziesz Aktualną Wiedzę
  Nasze szkolenie pokrywa wszystkie kluczowe zagadnienia związane z dostępnością cyfrową, oparte na najnowszych wytycznych WCAG.
 • Udoskonalisz Umiejętności Praktyczne
  Praktyczne zajęcia i studia przypadków pozwolą Ci bezpośrednio zastosować zdobytą wiedzę w praktyce.
 • Uzyskasz Certyfikat Ukończenia
  Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje nowe umiejętności, co może stanowić wartościowy dodatek do Twojego CV.
 • Dostępność Szkolenia Online
  Nasze szkolenie jest dostępne online, co oznacza, że możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie, dostosowując naukę do swojego harmonogramu.
 • Wsparcie i Opieka Instruktorów
  Nasz doświadczony zespół instruktorów jest zawsze gotowy do udzielenia pomocy i wsparcia w trakcie trwania kursu.

Specjalna Promocja dla Wczesnych Zapisów!

Chcemy nagrodzić naszych wcześniejszych zapisanych uczestników, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę. Każdy, kto zapisze się wcześniej na nasze szkolenie, zaoszczędzi nawet 50%*!

To doskonała okazja, aby zdobyć cenną wiedzę w cenie nieosiągalnej u konkurencji. Dla Waszej wygody przygotowaliśmy dwa pakiety szkoleniowe: Basic oraz Premium.

Wybierz pakiet Premium i poza dostępem do szkolenia odblokuj dostęp do nagrania przez kolejne 365 dni oraz 3 godziny indywidualnych konsultacji z naszym ekspertem.

Nie Czekaj, Zapisz Się Już Dziś!

Nie przegap okazji, aby skorzystać z naszego szkolenia online o dostępności cyfrowej i zyskać nowe umiejętności, które pomogą Ci osiągnąć sukces w swojej karierze zawodowej.

Zapisz się już dziś i ciesz się korzyściami zarówno edukacyjnymi, jak i finansowymi!

* przy zapisie do 15 marca 2024