INFOLINIA +48 698 694 905

Logo Audyt WCAG 2.1
Działania społeczne

GAAD konferencja o dostępności AutomaticA11y w Warszawie

dwie kobiety blondynka i szatynka w koszulce logo RAE, w środku szatyn w błękitnej marynarce

W Światowy Dzień Świadomości Dostępności (GAAD) nasz zespół wziął udział w wyjątkowym wydarzeniu – konferencji AutomaticA11y w Warszawie. Spotkanie to, zorganizowane w światłach reflektorów i pełne inspirujących prezentacji, zebrało ekspertów od WCAG z całej Polski, by wspólnie pracować nad przyszłością dostępności cyfrowej. Był to dzień pełen wiedzy, nowych znajomości i innowacyjnych pomysłów, które dały nam do myślenia.

Prezentacja

Jednym z elementów konferencji była nasza prezentacja: „Proste sposoby na automatyzację Dostępnej Komunikacji Sprzedażowej w oparciu o narzędzia AI i nie tylko”. W tym dynamicznym wystąpieniu podzieliliśmy się naszym podejściem i skutecznymi strategiami, jak za pomocą AI poprawić dostępną komunikację w e-commerce na przykładzie takich gigantów jak Allegro czy OLX.

Poruszyliśmy kilka ciekawych kwestii a w szczególności:

 • Zrozumienie i zaangażowanie starszych konsumentów: Odkryliśmy, że aż 35% użytkowników Internetu w wieku 50+ aktywnie robi zakupy online w Polsce w 2023 roku. Odpowiednie strategie pomagają docierać do tej rosnącej grupy demograficznej, zapewniając im zrozumiałe i dostępne treści.
 • Warto przygotować się na Europejski Akt o Dostępności (EAA): Wkrótce, w 2025 roku, nowe regulacje zmienią cały e-commerce w Polsce. Nasze rozwiązania AI są już dostosowane do przyszłych wymogów, co daje naszym klientom przewagę konkurencyjną.
 • Optymalizacja komunikacji przez zbieranie danych: Podkreśliliśmy, jak zbieranie i analiza danych mogą ulepszyć personalizację komunikacji. Im więcej wiesz, tym lepiej komunikujesz – to nasze motto!

Inne inspirujące prezentacje, jak wystąpienie Filipa Dzięcioła na temat istoty analizy danych, oraz Alicji Maciejewskiej, która omówiła różnice w tekstach dostosowanych do potrzeb użytkowników, tylko potwierdziły, że jesteśmy we właściwym miejscu.

ekran z 3 tytułami prezentacji

Zwiększ swoją widoczność i spełnij wymogi

Starzejące się społeczeństwo wkrótce postawi wyzwanie cyfrowemu światu. Powoli wdrażane są nowe normy dotyczące aktualnych wytycznych WCAG. W Polsce wkrótce czeka nas rewolucja – przygotuj się na nią już dziś! 

Z okazji Światowego Dnia Świadomości Dostępności mamy specjalną ofertę dla wszystkich, którzy się jeszcze wahają. 

Nasze propozycje dla chętnych:

 • Zniżka na przeprowadzenie pełnego audytu dostępności serwisu PREMIUM: -16%
  Wybierz stronę, którą chcesz zaudytować pod kątem aktualnych wytycznych WCAG i wykorzystaj okazję. Nie czekaj na odpowiedni moment, zrób to teraz taniej niż inni.
 • Bon rabatowy na najbliższe szkolenie: -50 zł
  Zgarniasz bon -50 zł na szkolenie! Dodatkowo poleć nasze szkolenie znajomemu i wykorzystaj podwójną zniżkę dla siebie.
  Bon kumuluje się – im więcej poleceń zrealizujesz, tym większą zniżkę otrzymasz!
 • Raport błędów na stronie głównej Twojego serwisu: 99 zł netto
  Wykorzystaj możliwość zbadania swojej strony głównej w konkurencyjnej cenie. Zobacz jak wygląda taki raport i wyciągnij wnioski z analizy na realnym przykładzie.
 • Konsultacje z ekspertem 3 w cenie 2: 500 zł netto
  3 godziny indywidualnych konsultacji z ekspertem w cenie 2! Praca na realnym przykładzie – tylko praktyka.
  Zrozum jak działa audytowanie pod kątem dostępności, sprawdź się w roli audytora, podpatrz przydatne techniki eksperta i zabłyśnij wiedzą w swojej firmie!

Zadzwoń lub napisz do nas i zgłoś chęć skorzystania z wybranych okazji.

Możesz z nich skorzystać tylko do 17 czerwca!

Zapraszamy do współpracy,
Zespół WCAG-AUDYT 😊

Ostatnie posty

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!